Kategóriák

Pénztárhoz

H-P: 7:00 - 17:00

Szo: 7:00 - 13:00

Akciós információ
EGÉSZ DOBOZ/KARTON VÁSÁRLÁSA ESETÉN -20%!
🚚
Szállítási információ
FUTÁRSZOLGÁLATTAL 2900 Ft
3500

Purhab 750 ml, vízzáró | SOUDAL 127287

SOUDAL PUR750VÍZS
Raktáron: 32db
Kézi purhab Az akna purhab egy egykomponensű, önexpanzionáló, használatra kész, ózonkímélő hajtógázzal ellátott szerelőhab. Ellenáll 0,5 bar nyomásnak, víznek, olajnak, baktériumoknak és a természetben előfordulósavaknak. Szerelő és tömítőhab gépészeti rendszerekhez, akna és kútgyűrű szigeteléshez, ragasztáshoz, betonból készült kommunikációs és közvezetékek tömítéséhez.
Dobozos kedvezmény
12 db / doboz vásárlása esetén
20% kedvezmény
Kedvezményes ár: bruttó 2 800,00 Ft / db
Doboz ár: bruttó 33 600 Ft / doboz

Arrow icon

3 500,00 Ft Nettó ár: 2 755,91 Ft + áfa
  • Vegyen 12 -t darabját 2 800,00 Ft Nettó ár: 2 204,72 Ft + áfa -ért, és spóroljon meg 20%-ot
db
Használat: Rázza fel a flakont legalább 20 másodpercig. Csatlakoztassa a flakont a szelephet. Nedvesítse meg a felületeket felvitel előtt vízpermetezővel. Töltse ki a lyukakat és üregek 1/3 részben a tágulás miatt. A felhordás során többször ismételje meg a felrázást. A friss hab eltávolítható Soudal Purhabtisztítóval vagy acetonnal. A kikeményedett hab csak mechanikusan távolítható el vagy Soudal PU-eltávolító termékünkkel.
Leírás Kézi purhab Az akna purhab egy egykomponensű, önexpanzionáló, használatra kész, ózonkímélő hajtógázzal ellátott szerelőhab. Ellenáll 0,5 bar nyomásnak, víznek, olajnak, baktériumoknak és a természetben előfordulósavaknak. Szerelő és tömítőhab gépészeti rendszerekhez, akna és kútgyűrű szigeteléshez, ragasztáshoz, betonból készült kommunikációs és közvezetékek tömítéséhez.
Alkalmazások: Aknák és kútgyűrűk tömítésére, ragasztására. Földfelszín alatti csőáttörések lezárására. Üregek kitöltésére. Hő és hangszigeteléshez központi fűtéshez, gépészeti rendszerekhez. Vezetékek, kábelek átvezetéshez, fal és födém áttörésekhez.
Jellemző tulajdonságok: - Kiváló tapadás a legtöbb építőipari felületre (kivéve PE és PP) - Ellenálló a vízzel, olajjal, baktériumokkal és a természetben előforduló savakkal szemben - Festhető és vakolható - Ellenáll 0,5 bar nyomásnak - Kitűnő stabilitás - Freonmentes - Nem UV stabil